journ-lessons.com
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Яку людину можна вважати щасливою?

Участников: 5

Перейти вниз

Яку людину можна вважати щасливою? Empty Яку людину можна вважати щасливою?

Сообщение  Аня Вс Янв 15, 2012 6:01 pm

Яку людину можна вважати щасливою? Цим питанням люди задаються вже багато років, але однозначної відповіді не існує. Маленькі діти кажуть, що щаслива людина та, яка має здоров`я , сім`ю, друзів, роботу, гроші врешті решт, тобто те, що їм кажуть батьки з дитинства. Але насправді, що таке щастя? Для когось щастя – це успіх, для когось – сім`я , для когось – здоров`є, а для когось – і саме життя. Стовідсоткової відповіді не має. Кожна людина – коваль свого щастя, і для кожного воно різне. Дивлячись на людей, не можна сказати, що ця чи інша людина щаслива, тому що має все, а ця ні, тому що живе у злиднях. А може, якраз навпаки?! Людина, яка має всє – нещасна, адже ніхто не знає, що у неї на душі, що вона відчуває і через що їй довелося пройти, щоб отримати те, через що ми вважаємо її щасливою, оскільки людина зовні не відображає людини всередині. А та людина, дивлячись на яку, ми відчуваємо смуток і співчуття, можливо і є однією із самих щасливих людей. Нехай у неї немає домівки, грошей, роботи, але у неї є життя. Вона живе і цьому радіє кожної хвилини. Можливо, саме для таких людей, щастя у самому житті. Звісно, їй хочеться мати те, чого вона не має, але… вона і так щаслива.
Я вважаю, що людина тільки сама може сказати щаслива вона, чи ні, а когось судити ми не в праві.

Аня

Сообщения : 4
Дата регистрации : 2012-01-15
Возраст : 27
Откуда : Днепропетровск

Вернуться к началу Перейти вниз

Яку людину можна вважати щасливою? Empty Re: Яку людину можна вважати щасливою?

Сообщение  Marie Пн Янв 16, 2012 11:42 pm

Аня, к сожалению, я не знаю украинский язык, и ничего не смогу сказать. Оставлю статью Вашу, может кто-то знающий что-то Вам посоветует.
Marie
Marie
Admin

Сообщения : 87
Дата регистрации : 2011-02-21
Возраст : 39
Откуда : Волгоград

http://www.journ-lessons.com

Вернуться к началу Перейти вниз

Яку людину можна вважати щасливою? Empty Re: Яку людину можна вважати щасливою?

Сообщение  Аня Вт Янв 17, 2012 10:55 pm

ну, так уж и быть)
ничего, будем ждать мнения других посетителей)

Аня

Сообщения : 4
Дата регистрации : 2012-01-15
Возраст : 27
Откуда : Днепропетровск

Вернуться к началу Перейти вниз

Яку людину можна вважати щасливою? Empty Яку людину можна вважати щасливою?

Сообщение  Ira9 Сб Июл 13, 2013 3:44 pm

Аня, погоджуюсь з усім написаним. Думаю, що щастя, справді, для кожної людини по-різному асоціюється. Деякі люди чим більше мають, тим більше хочуть і навіть не задумуються над тим, що матеріальне становище додасть на старості більше зморшок і зіпсуте здоров*я, але, може, вони і задоволені своїм життям... Я теж хочу мати хорошу роботу і не відмовляти собі ні в чому. Бо без грошей зараз дуже важко доводиться людям. Але щастя не в шалених грошах і біганиною за ними! Треба завжди розвиватись в духовному плані і бачити світ, який є навколо нас, бо часто ми не помічаємо малих і дріб*язкових речей, які можуть підняти нам настрій, викликати усмішку. Мій тато--щасливий, бо має поруч кохану дружину, улюблену донечку, продовжувача роду--сина і найдорожчу у світі людину--маму. Він має чудового начальника і гідне коло спілкування. Йому для щастя цього достатньо. Кожного вечора він молиться, що Бог дав йому це все. І нехай інколи я його засмучую, нервую, але він вірить, що я зрозумію і переросту свої "бзіки")))) Та й так і є, з кожним роком я все більш усвідомлюю, що не треба шукати чогось захмарного, бо щастя поруч, просто не кожен розуміє це. Щастя--не бути самотнім! Якщо чесно, навіть гуляючи парком чи їдучи на велосипеді по вулицях з дитинства я відчуваю себе щасливою. Можливо, трохи дивно, але кожен має своє щастя! Як ти писала, щастя--це життя. Так от, чудовий віршик про життя:
Життя--це посмішка уранці,
Це фотографія у рамці,
Життя--це посмішка крізь сльози,
Життя--це сонце і морози!
Життя--це квіти навесні,
Життя--це жарти і пісні,
Життя--це кайф, як не крути!
Його нам варто перейти.
Життя--це віддане кохання,
Життя--це мрії, сни, зізнання.
Життя--любити до останку,
А не любити до світанку!
Життя--побути в небезпеці,
Життя--Це вижити у спеці...
Життя--це плавати вночі,
Життя--згубити десь ключі!
Життя--побитися із кимось,
Щоб серце швидше забилось!
Життя--це сильно полюбити,
Життя--це згодом розлюбити.
Життя--це просто заблудитись.
Це на коліна опуститись.
Життя--гуляти під дощем!
Бути з заплаканим лицем.
Життя--пробачити образи,
Не згадувати пусті фрази!
Життя--це витерпіти біль,
Не сипати на рану сіль...
Життя--це полюбити все:
І захід сонця, і себе!)))

Цей віршик з мого зошита, коли я ще була мабуть у класі 7-8. Якраз при нагоді знайшла його і почала перечитувати всі віршики, переписки на уроках, навіть граматика з англійської тут завалялась))) НЕ викину його ніколи)) Аж настрій піднявся з усіх цих спогадів...

Тож нехай кожен знайде своє щастя!!!!)

Ira9

Сообщения : 1
Дата регистрации : 2013-07-13

Вернуться к началу Перейти вниз

Яку людину можна вважати щасливою? Empty Re: Яку людину можна вважати щасливою?

Сообщение  Lilia1 Вс Июл 14, 2013 3:10 pm

Почнемо з того, що люди не знають, що таке справжнє щастя. В наш час багато хто думає, що щастя - це новенький айфончик, чи якась річ виготовлена відомою фірмою. Але ніхто не задумується, що щастя зовсім не в тому. Радіти потрібно маминій посмішці, сонечку, яке заглядає у вікно, новому дню, який дає тобі шанс міняти щось, міняти когось і змінювати себе на краще!!!!
      Щодо мене, я вважаю себе достатньо щасливою людиною для щасливого життя! Я маю все, що хотіла, чого прагнула і бажала, про що мріяла і зробила, що втілювала і чого досягла, що створила і буду творити! В мене є чудова сім*я, вірні друзі, людина, для якої я хочу вдосконалюватися! Я дуже вдячна їм за підримку і любов,яку вони мені дарують щодня))Very Happy 
   Ми не помічаємо дрібниць,але саме вони приносять нам найбільше щастя!
Lilia1
Lilia1

Сообщения : 1
Дата регистрации : 2013-07-14
Откуда : Україна

Вернуться к началу Перейти вниз

Яку людину можна вважати щасливою? Empty Re: Яку людину можна вважати щасливою?

Сообщение  PI_Alla Пн Май 19, 2014 5:14 pm

Затронута очень глубокая философская мысль, на которую однозначного ответа быть и не может. Ключевая мысль:
«Для когось щастя – це успіх, для когось – сім`я , для когось – здоров`я, а для когось – і саме життя. Стовідсоткової відповіді немає.»
Однако, я подумала о другом: яку ЛЮДИНУ можна вважати щасливою?
Ведь можно быть счастливым и удивляться, как мало воздуха может поместиться в груди, когда хочется вдохнуть его больше и больше; можно испытывать горе, и недоумевать почему же до сих пор светит сонце. Можно многое. И нельзя сказать, что когда ты несчастен настолько, что готов рвать на себе волосы и царапать себе лицо – это так ужасно. Это пройдёт. Боль утихнет. Отчаянье уступит место равнодушию. Потом проглянет луч надежды. В какой-то момент наступит слабая попытка действия. И в итоге снова забурлит жажда жизни. И неважно на каком этапе ты находишься – эйфория от счастья, горе, отчаянье, равнодушие, надежда или энергичность действий, главное, чтобы на каждой из этих ступенек ты оставался Человеком. Ведь можно чувствовать себя счастливым разламывая кости белым кошкам, наслаждаясь их беспомощностью, болью и криком. Бессмысленно, но забавно. Счастье – ведь оно у всех разное. Не так ли?
Поэтому задумываясь над вопросом: яку ЛЮДИНУ можна вважати щасливою?, я для  себя отмечу, что счастье должно быть экологичным (т.е не во вред другим людям, или другим живым существам). И главное: можно быть как счастливым, так и несчастливым (это всего лишь краски жизни) главное всегда оставаться Человеком (это когда с самим собой готов пойти в разведку, и сам себя уважаешь).

PI_Alla

Сообщения : 1
Дата регистрации : 2014-05-19

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения